HURÁ ZA ZDENDOU!

   
Vzhledem k situaci, která poslední dobou panuje na našich vozovkách, jsem se rozhodl založit vlastní autoškolu, kde bych mohl své letité zkušenosti předávat dalším budoucím řidičům. Nejde mi jen o to, abyste získali řidičské oprávnění, ale hlavně, abyste dokázali skutečně bezpečně jezdit, jízdu si užívat a celou svou šoférskou kariéru zvládli bez zbytečných karambolů. Jdu cestou kvality, nikoliv kvantity. Své žáky vedu od A až po Zet ke zkoušce a že jsou spokojení s mými službami, poznám tak, že už se ke mně nikdy nevrátí :-)

PROČ JEZDIT S AUTOŠKOLOU ZIMMERMANN
  • Bezpečnost na prvním místě
  • Přátelský přístup
  • Flexibilní plánování jízd
  • Moderní zázemí učebny
  • Důkladná teoretická příprava před jízdami
  • Pevná cena kurzu bez skrytých poplatků

ČÍM BUDETE JEZDIT

   
Jezdíme osobním automobilem Ford Focus s dieselovým motorem o obsahu 1,6 TDI. Jedná se o moderní vůz střední třídy, který je jedním z nejpoužívanějších rodinných vozů v Evropě.

A těm z vás, kteří mají z jakéhokoliv důvodu nedůvěru k manuálu, nabízíme možnost získání řidičského oprávnění na
automat. Ulice budeme brázdit v Citroenu C3 s motorem o objemu 1,4 l. Vůz je klimatizovaný a jde o velmi oblíbené
vozidlo střední třídy, zvláště u dívek a žen.

UČEBNA

     
Teoretická výuka probíhá většinou každé pondělí a středu v učebně autoškoly, případně u individuálního studia dle vzájemné dohody. Učebnu najdete na adrese Hornická 2515/11, 400 11 Ústí nad Labem, vstupte bočním vchodem (viz mapa). Budova stojí hned naproti zastávce MHD linek 53 a 55.

V učebně je žákům k dispozici coffee break v podobě perlivé/neperlivé vody, čaje, kávy, popř. oplatka.
Učebna autoškoly přivítá každého žáka drobným občerstvením.
V zadní části učebny se nachází malá kuchyňka, kde si můžete uvařit čaj nebo kávu.
Vstup do učebny, pohled zvenku.
Mapa vstupu do učebny.

KDO VÁS BUDE UČIT

   
Jmenuji se Zdeněk Zimmermann a budu vaším učitelem.

Mám bezmála 35 let zkušeností v dopravě a provozu. Tento obor jsem studoval a více méně se v něm pohybuji celý svůj profesní život, jehož většinu jsem strávil řízením kamionů a cestovních autobusů po celé Evropě.

V roce 2010 jsem se stal učitelem autoškoly, a to v plném rozsahu, tedy od A (motocykly) po D+E (autobusy s přívěsem). Dále působím jako aktivní lektor akreditovaného střediska, kde se podílím na vzdělávání profesionálních řidičů, a mimo jiné jsem i kvalifikovaným školitelem 1. laické pomoci.

Jízdě zdar!